in

15 Yaşındaki Kız Amcasının Silahlı Saldırı Girişiminden Son Anda Kurtuldu!

15 yaşındaki kız amcasının silahlı saldırı girişiminden son anda kurtuldu! Afyonkarahisar’da mal paylaşımı yüzünden çıkan tartışmada  küçük kardeş, babasının birlikte kaldığı ağabeyinin evine silahlı saldırı girişiminde  bulundu.

15 Yaşındaki Kız Amcasının Silahlı Saldırı Girişiminden Son Anda Kurtuldu!

Aile üyelerinin güç sakinleştirip elindeki pompalı tüfeği zahmetle aldığı şahıs, öfkesini ağabeyinin arabasından alarak aracı tekmeleyip, ziyan verdi. Güvenlik kameralarının kaydettiği vakada meskenin önünde bulunan 15 yaşındaki küçük kız çocuğu ise kaçarak canını kurtardı.

Yeğen öfkeli amcanın elinden son anda kurtuldu

H.A., gerçekleşen olayın ardından kardeşini araca bindirerek evinin önünden uzaklaşmak istedi. Ancak  N.A., tekrar araçtan inip bu sefer ağabeyinin bulunduğu İ.A.’nın 03 ABM 122 plakalı aracını tekmelemeye başladı. Öteki kardeş tekrar araçtan inerek N.A.’yı zor bela araca bindirip evin önünden uzaklaştırdı. N.A.’nın olay anında sürekli el kol hareketleri yaparak ve etrafa tahditler savurması dikkatlerden kaçmadı.

Baba silahlı saldırı teşebbüsünden dolayı oğullarından şikayetçi oldu

Yaşananlar esnasında amcasının evlerinin önüne elinde tüfekle geldiğini gören 15 yaşındaki kız çocuğu A.A. ise ilk olarak olanlara bir anlam veremedi. Ne olduğunu anladıktan sonra hızlıca merdivenleri çıkarak evine girdi. Küçük kız kaçarak canını güç kurtarırken, uzun bir süre olayın şokunu atlatamadığı öğrenildi.

Hadisenin gerçekleşmesinin ardından ağabeyi İ.A.’nın aracında önemli ölçüde maddi hasar meydana gelirken, baba M.A. ve ağabeyi İ.A., kardeşleri N.A. ve H.A.’dan şikayetçi oldu. Güvenlik kameraları görüntüleri ile jandarmanın yolunun tutan baba oğlun şikayeti üzerine iki kardeş kolluk kuvvetleri tarafından gözaltına alındı.

Şahısların süreçlerinin devam ettiği bildirildi. – AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA

Önlisans ve Ortaöğretim KPSS Başvuru Tarihleri Belli Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

önlisans ve ortaöğretim kpss başvuru tarihleri

Önlisans ve Ortaöğretim KPSS Başvuru Tarihleri

Affetmek Zorunda mısınız? Hangi Durumlarda Affetmelisiniz?