Astroloji

15 Ocak Günlük Burç Yorumları

15 Ocak günlük burç yorumları aşk, kariyer, sağlık, para konularında ipuçları vermeye devam ediyor. Bakalım bugün evren size ne hazırlıyor…

15 Ocak günlük burç yorumları

15 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugün çevrenizdekilerden bir haber alacaksınız. Fakat bu haber canınızı biraz sıkacak. Ama bu haber mutlu hissettiğiniz bu gününüzü etkileyecek gibi görünmüyor. Her şeyin çözüme kavuşacağı bir gün. Alacağınız sıkıcı haberde de çözüm yolu aramaya gayret gösterin.

15 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumu

Hayatınızda bu sıralar sıkıntılar, dertler ve tasalar var… Bunlar negatif şeyler gibi görünse de kendinizle barışık olmanız konusunda yardımcı birkaç etken diyebiliriz. Olaylara pozitif tarafından yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu negatif görünen olayların çözümü sizin elinizde. Bugün yemeği fazla kaçırmamaya özen gösterin. Aksi takdirde akşam saatlerinde mide ağrıları çekebilirsiniz.

15 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bu sıralar sizi üzecek haberler alabilirsiniz fakat, olumsuz etkilenmeye hiç de yatkın değilsiniz. Kendinizdeki bu gücü keşfetmediyseniz biran önce keşfetmenizi öneririz. Kendinizde aydınlanma hissi yaşamanıza yardımcı olacak tüm güç mevcut. İş yerinizde övgüleri toplamaya devam edeceğiniz bir gün olacak.

15 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün iş yerinizde aşırı derecede bir yoğunluk olacak. Akşam saatlerine doğru üzerinizdeki yorgunluğu atmak için kendinizi ödüllendirmek isteyeceksiniz. Ayrıca bugün karşınıza çıkacak olan şansları da iyi değerlendirmelisiniz. Bu değerlendirmelerin neticesi sizler için faydalı olacak.

15 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumu

Hayatınız yeni çalışmalar, planlar ve beklentiler üzerine kurulu. Bu, bir aslan burcu olarak sizin için de geçerli. Beklentiniz yüksek olduğu için, canınızın sıkılma ihtimali de bir o kadar yüksek. Aslan burcunun bir diğer özelliği sayesinde bu sıkıntıları da kısa sürede atlatacaksınız. Çok kafanıza takmamanızı tavsiye ederiz.

15 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumu

Ağzınızdan çıkan sözler, karşınızdakilerin beklentiye girmesine sebep oluyor. Bu sebeple yüksekten uçmamanızı tavsiye ediyoruz. Başak burçlarının en belirgin özelliği olan titizlik, bugün gündem konunuz olabilir. Dağınıklığa ve pisliğe asla tahammül edemiyorsunuz. Ailenizle bu konuda ufak tartışmalarınız olabilir. Uzatmamaya özen gösterin.

15 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumu

Özellikle aşk konusunda kendinizi yoracağınız bir gün olacak. Bu yorgunluğun asıl sebebi ise kararsızlığınız olacak. Kalbinizin sesini dinlemeli, onun sizlere açtığı yolu takip etmelisiniz. Sonucunda hayallerinizdeki o mutlu bir ilişki sizi bekliyor olacak.

15 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumu

15 Ocak günlük burç yorumları arasında en şanslı siz görünüyorsunuz sevgili Akrepler… Bugün kıvrak zekanız kurtarıcınız olacak. Gün içinde yaşayacağınız talihsiz bir başarısızlığın üstünü, kıvrak zekanız sayesinde örteceksiniz. Kendinize biraz daha zaman ayırmaya özen gösterin.

15 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumu

Dengesizliklerden sıkıldığınız bir gün geçireceksiniz. Sabahın ilk saatlerinde keyifli olsanız da, çevrenizdeki dengesiz insanlar enerjinizi biraz düşürecek. Bu negatif hislerden kurtulmanın en güzel yöntemi; kitap okumak! Size rahatlık verecek bir kitap alın ya da hali hazırda okuduğunuz kitaba daha fazla zaman verin.

15 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizden iltifatlar alabilirsiniz. Bu gerek yaptıklarınızdan dolayı, gerekse dış görünüşünüzden… Alacağınız bir telefon sayesinde uzun süredir haber alamadığınız bir tanıdığınızdan haberler alacaksınız. İlişkisi olan bir oğlak burcu iseniz küçük tartışmalara çok fazla takmamanızı tavsiye ediyoruz.

15 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Son zamanlarda yıpranmışlığınız, çevrenizdekiler tarafından da fark ediliyor. Kendinizi toparlamanız için kabuğunuzu kırmanız gerektiğini unutmayın sevgili kova burçları. Biran önce silkinip kendinize gelin. O zaman, kendinizi bu kadar yıpratmanıza gerek olmadığını da kavramış olacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla bol bol vakit geçirmeye özen gösterin.

15 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün en şanslı ikinci burcu sizsiniz diyebiliriz. Kötü enerjilerin sizi etkileyemeyeceği bir gün geçireceksiniz. Günün ilk saatlerinden itibaren keyifli bir gün sizleri bekliyor.

2019 Burç Yorumları- Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor?

15 Ocak 2019 günlük burç yorumları gününüze şans getirsin sevgili Shall We? okurları!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu