SON DAKİKA

13 Nisan Cuma Günü Vizyona Girecek Olan Filmler

love
13 Nisan Cuma Günü Vizyona Girecek  Olan Filmler

13 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmleri sizler için derledik. Dört yerli altı yabancı olmak üzere 10 yeni film vizyona girecek.

13 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmler iddialı bir şekilde sinemaseverleri bekliyor. Dört yerli altı yabancı olmak üzere 10 yeni film vizyona girecek. Dram ve aksiyona doyacağımız bu haftanın beyaz perdede gösterime girecek yerli ve yabancı filmlerin bazılarını sizler için derledik. Detaylar haberde…

ARADA

1- ARADA

13 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmler arasında en merak edilenlerden biri “Arada” filmi… Başarılı yönetmen Mu Tunç’un aynı zamanda senaryosunu da  Sam Pink ile birlikte kaleme aldığı filminin başrolünde Burak Deniz ve Büşra Develi yer alıyor. Sinema ve TV dünyasında yakından tanıdığımız ve başarılı işlere imza atan bu iki başrol oyuncusuna Eriş Akman, ‘Kanıt’ dizisiyle çıkış yapan Deniz Celiloğlu, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle başarısını kanıtlayan Selim Bayraktar, Ceren Moray, Seda Akman ve Yüksel Ünal gibi birçok başarılı oyuncu eşlik ediyor.

Filmin konusuna gelecek olursak; Filmin erkek başrol oyuncusu Burak Deniz’in hayat verdiği Ozan’ın hayali Kaliforniya’da albüm çıkarmaktır. Birgün Ozan ile kendisi gibi sanatçı olan babası arasında geçen gelecek hakkındaki konuşma yerini tartışmaya bırakır. Bu tartışmadan sonra evden ayrılan Ozan, hayallerine gidecek olan fırsatı değerlendirebilmek için kız arkadaşı Lara ile her yolu deneyecektir.

Arada filmi hakkında yazdığımız detaylı haber için buraya tıklayın.

Filmin fragmanı için buraya tıklayın.

EĞRETİ GELİN LADİK 

2- EĞRETİ GELİN LADİK

13 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmlerden bir diğeri ise yine yerli yapım olan “Eğreti Gelin Ladik”. Dram türündeki yerli filmin başrolünde Yeşim Salkım, Sevinç Meşe, Deniz Güvenç gibi deneyimli ve başarılı oyuncuları izliyor olacağız.

Etkileyici bir fragmanla merak uyandıran filmde; uzun yıllar eğreti gelin olarak yaşayan ve yakın çevresi tarafından dışlanan Kostak Emine ve kızı Ladik’in hikayesi anlatılıyor. Kostak Emine, kötü yaşam şartları sebebiyle kızı Ladik’e bakamaz. Teyzesi Dilan ile büyümeye başlayan Ladik, öz annesini kabul etmek istemez. Teyzesi Dilan tarafından zorla evlendirilen Ladik, kocasını terk eder ve bir yolculuğa çıkar…

KARDEŞİM İÇİN DER’A

3- KARDEŞİM İÇİN DER’A

Bu hafta vizyona girecek yerli filmlerden biri de Murat Onbul’un yönetmenlik koltuğuna oturduğu”Kardeşim İçin Der’a” filmi… İlker Kızmaz, Cem Uçan, Mehmet Çevik, Berna Koraltürk gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu ise şöyle;

Rejime muhalif olan ve bu sebeple şiddete maruz kalan, ülkesinden ayrılmak zorunda kalanan Ali’nin hikayesi anlatıyor. Yıllar sonra ailesinin yanına dönen Ali, yaşadığı sıkıntıları kendisiyle aynı yolda olan kardeşinin ve çocuklarının da yaşamaması için çabalar.

RAMPAGE: BÜYÜK YIKIM

4- RAMPAGE: BÜYÜK YIKIM

Haftanın en çok izlenecek filmlerinden biri de “Rampage: Büyük Yıkım”. Bilimkurgu, aksiyon ve maceraya doyacağınız Warner Bross çıkışlı filmde Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Jeffrey Dean Morgan gibi ünlü ve başarılı oyuncular yer alıyor.

Primatolog olan Davis Okoye ve doğumundan itibaren bakımıyla ilgilendiği bir goril ile arasında muhteşem bir bağ kurar. Uygulanan yanlış bir deney sonucu adeta canavara dönüştürülmüş yırtıcı hayvanlara rastlanır. Davis’in büyüttüğü goril de yırtıcı hayvanlardan biri olmuştur. Davis Okoye, hem Dünya’yı bir afetten kurtarmak hem de genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için Harvey Russell isimli genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer.

SESSİZ BİR YER

5- SESSİZ BİR YER

2018 yapımı olan ve 13 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan filmler arasında yer alan, Jonh Krasinski’nin hem yönetmenlik koltuğuna oturduğu hem de başrolünü Emily Blunt ile paylaştığı film, haftaya iddialı bir giriş yapacağa benziyor. Gerilim, korku türündeki sinema filminde Leon Russom, Doris McCarthy gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Scott Beck’in kaleme aldığı, izole bir kırsalda yaşayan 2 çocuklu bir ailenin hikayesinin anlatıldığı filmde, çocukların ormanda oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile gerilim başlar. Durgun sessizliği bozan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini çekecek ve aileye sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödetecektir…

shallwetr@gmail.com adresine içerikle ilgili görüşlerinizi belirtebilir, haberi paylaşmak isterseniz sayfada bulunan sosyal medya ikonlarını kullanabilirsiniz.

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Mayıs 2018, 14:28

Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler #2

Mutlaka izlenmesi gereken filmler diyince aklınıza ilk hangi filmler geliyor? Siz Shall We? okuyucuları için serinin ikinci yazısında 5 filmi daha listeledik. İyi okumalar. Siz sinemaseverler için hazırladığımız, mutlaka izlenmesi gereken filmler serisinin ikinci yazısında ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken 5 filmi daha sizler için derledik. Beyazperdede vizyona girmesiyle yüksek...

Devamını Görüntüle