in

BayıldımBayıldım

11-17 Şubat Haftalık Burç Yorumları

11-17 Şubat Haftalık Burç Yorumları
11-17 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Şubat ayının 2. haftası başlıyor. Bu hafta malum Sevgililer Günü haftası… Bakalım burçları neler bekliyor? İşte 11-17 Şubat haftalık burç yorumları!

11-17 Şubat Haftalık Burç Yorumları

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarına geçmeden önce 2019 Burç Yorumları- Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor? haberimize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 11-17 Şubat haftalık burç yorumlarının paydaşları Çarşamba ve Perşembe günleri. Tüm burçların bu iki güne dikkat etmeleri ve temkinli yaklaşmaları gerekiyor. İşte detaylar…

Koç burcu:

Merhaba sevgili Koç burçları. Haftaya Boğa Ay burcunda başlıyorsunuz. Yani bu, duygusal anlamda kendinizi güvende hissetmek isteyeceğiniz bir hafta yaşayacaksınız anlamına geliyor. Mars ve Uranüs gezegenlerinin de burcunuz ile yakın bir temas içerisinde olması sebebiyle, duygularınızı iyice depreştirecek ve karşınızdaki, kalbinizdeki insana duygularınızı açabilirsiniz. Bu noktada cesaretinizi dizginlemeli ve biraz daha temkinli adım atmanız gerekiyor. Doğru zamanı beklemelisiniz. Öfkeli geçen bir hafta olabilir. Enerjinizi daha pozitif yönde kullanmalısınız.

Boğa burcu:

Merhaba sevgili Boğalar… Bu haftaya Ay Boğa burcunda başlıyor olacaksınız. İş konularında güven dolu bir hafta yaşayacaksınız. İlişkileriniz için de önemli bir hafta olacak. Partnerinizden soğuyabilir, mesafe koymak isteyebilirsiniz. Uzun süredir fiziksel anlamda, partnerinizle ilgili aldığınız konuları saklıyor ve söylemek istemiyordunuz fakat bu haftayla birlikte bu düşünceleriniz gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta finansal konulara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Yaptığınız işlerde ortaklık konuları gündeme gelebilir. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri, Merkür Balık burcunda olduğu için konuşmalarınızda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

İkizler burcu:

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra sevgili İkizler burçlarında… İkizler burcunun yönetici gezegeni olan Merkür, bu hafta Balık burcunda. Bu da duyguların yoğunlaşması, romantizmin artması anlamına geliyor. Yeni bir ilişkiye yelken açabilir, duygu beslediğiniz birisine duygularınızı paylaşabilirsiniz. Bu hafta aşk konusunda yeni ve güzel etkileşimler içerisine girebilirsiniz. Bu ilişki geçmişten gelen bir ilişki olabilir. İlişkiniz varsa bu yeni bir başlangıç anlamına da gelebilir. Yeni bir projeye başlayabilir, hayatınıza yeni ve tertemiz bir sayfa açmak, yeni bir öyküye başlamak isteyebilirsiniz. Ve bu konularda kararlı adımlar atacaksınız. Keyifli bir hafta sizleri bekliyor fakat Çarşamba ve Perşembe günlerine biraz dikkat etmelisiniz. Bu iki gün boyunca daha tahammüllü olmanızı öneririz.

Yengeç burcu:

Merhaba sevgili Yengeç burçları… Bu hafta sizler için önemli bir hafta olacak. Aşk, ilişkiler, sevmek ve sevilmek gibi duygulara fazla önem veren Yengeçlerin gündeminde yine bu konular yer alacak. Haftanın kritik 2 günü olan Çarşamba ve Perşembe günlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Cuma günü romantik gelişmeler yaşayabilir, partneriniz ya da eşiniz ile bazı olayları yoluna koyabilirsiniz. Belki de bu konuda ilk önce siz adım atabilirsiniz. Parasal ve finansal konularda da şanslı bir hafta sizleri bekliyor. İş konusunda sevindirici gelişmeler yaşayabilir, bu gelişmeler sayesinde yeni ortaklıklar da yapabilirsiniz. Yine Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri parasal konularda önemli kazanımlar elde edebilirsiniz.

Aslan burcu:

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra sevgili Aslan burçlarında… Mars, Boğa burcuna geçiyor. Mars’ın Boğa burcuna geçmesi, Aslan burçlarının kariyer konusunda kararsız kalabilecekleri anlamına geliyor. “Sanki her şey üstüme geliyor” diyeceğiniz bir hafta olabilir. Kariyer hayatınızda da hak ettiğiniz itibarı kazanmadığınızı hissedeceksiniz. Bu düşüncelerle kendinizi manipüle etmemenizi öneririz. Sorumlulukları büyük işler yakında görünüyor. Bu noktada planlı hareket etmeniz en önemli husus. Aşk hayatınızda, kariyer hayatınıza göre daha şanslı ve aktif bir hafta yaşayacaksınız. Partneriniz varsa üzerinde baskı kurmamaya özen gösterin. Partneriniz ile ilgili ciddi düşünceleriniz varsa, bu konuyu onunla da paylaşmalısınız. 14 Şubat 2019 tarihinde ayın İkizler burcunda olması, duygularınızı abartılı bir şekilde ifade etmenize ve etrafınızdakilere trip atmanıza sebep olabilir.

Başak burcu:

Merhaba sevgili Başak burçları. Yönetici gezegeniniz bu hafta Balık burcunda. İlişkileriniz ya da evlilik gibi konularda adım adım ilerlediniz ve sonunda hak ettiğiniz sona gelmek üzeresiniz. Aşk ile ilgili tüm beklentilerinizle ilgili konuşmalar yaşayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. 2015, 2016, 2017 yıllarından yarım kalan bir hikayeniz varsa bu hikayenizle ilgili konuşmalar sergileyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili fevri ve sert çıkışlar yapmamaya özen gösterin. 14, 15, 16 Şubat tarihleri kariyer alanında temkinli olmanız gereken tarihler. Kariyer alanında şahit olacağınız durumlar konusunda daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Terazi burcu:

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra Terazi burcunda… Aşkın temsilcisi Venüs, bu hafta Terazi burçlarında. Sevmek ve sevilmek sizin için oldukça önemli duygular. Ve bu duyguların yaşanabileceği en dengeli ve uyumlu burç sizsiniz diyebiliriz. Karşı tarafı mutlu etmek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. Ucunda kendinizi fazlasıyla ihmal etseniz de… Fakat artık bazı duygularınızın bittiğini fark edeceksiniz. Partnerinizle aranıza biraz mesafe koymayı düşünebilirsiniz. Çünkü; karşı taraftan beklediğiniz ilgi ve sevginin yeterli olmadığını düşünüyorsunuz. Özellikle 18 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Satürn Venüs kavuşumu, sizi bu konularda tetikleyebilir. Uzun süredir değer görmediğinizi düşündüğünüz ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişki kapınızda! Sürpriz bir seyahat planı ortaya çıkabilir.

Akrep burcu:

Merhaba sevgili Akrep burçları. Akrep burçları, aşk ve sevgiye oldukça önem verirler. Mars gezegeni bu hafta Boğa burcuna geçiş yaparken, aynı zamanda da Merkür Balık burcunda ilerliyor. Bu da ilişkiler anlamında daha dikkatli olmak, daha merhametli ve şefkatli yaklaşmanız gerektiği anlamına geliyor. Yurt dışı planlarınız gündeme gelebilir. Bu yüksek ihtimalle iş ile alakalı olacak. Son zamanlarda parasal anlamda çok kayıplar yaşadınız ve hesapsızca paralarınızı harcadınız. Finansal anlamda biraz temkinli olmanızı ve gereksiz harcamalar yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu hafta konuşmalarınıza biraz dikkat etmeli, sert ve gerginlik yaratacak söylemlerden uzak durmalısınız.

Yay burcu:

Merhaba sevgili Yay burçları. Bu hafta parasal anlamda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İlişkiler konusunda kararsızlığınız devam ediyor. Geçen hafta sevdiğinizi düşündüğünüz kişiyi, bu hafta aslında o kadar da sevmediğinizi düşünebilirsiniz. Aceleci karar vermeyin ve duygularınızı tetiklemeye gayret gösterin. Duygularınıza biraz daha şans tanıyor olmanız sizi de rahatlatacak. Özellikle Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yükselecek olan enerjinizi pozitif anlamda kullanmanızı öneririz. Örneğin; güzel bir projeniz varsa bu enerjinizi bunu hayata geçirmek için kullanabilirsiniz.

Oğlak burcu:

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında sıra Oğlak burçlarında. 14 Şubat 2019 haftası, Venüs’ün de Oğlak burcunda olması sebebiyle sizler için aşk ve sevgi dolu geçecek diyebiliriz sevgili Oğlaklar… Evli bir Oğlak burcuysanız, evliliğiniz ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacak. İlişkiniz yoksa ya da ayrıldıysanız da sizler için de yeni başlangıçlar, barışmalar görünüyor. Bu hafta yapacağınız bir görüşme, resmen hayatınızın yönünü değiştirecek ve renk katacak nitelikte! Bu yeni gelişmelere açık olmalı ve vizyonunuzu biraz genişletmelisiniz.

Kova burcu:

Merhaba sevgili Kova burçları. Kova burçlarında bu hafta ilişkiler ile ilgili konular ön planda olabilir. İlişkilerinizde gerginlikler yaşıyorsunuz. Aslında bu gerginlikler çok da büyütülecek şeyler değil. Mesela; verilen küçük sözler tutulmamış olabilir, ya da arayacağını söyleyip aramamış olabilir, yanınıza geleceğini söylemiştir ve gelmemiştir gibi… Bu durumlara karşı ön yargılı düşünmemeli ve silahlarınızı hedefe yönetlmemelisiniz. Çevrenizdeki insanlarla aranızda yanlış anlaşılacak durumlar yaşanabilir. Bu tür konularda biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Balık burcu:

11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında son burcumuz Balıklara geldi sıra… Merkür’ün burcunuza geçiş yapması, iletişim yönünüzün kuvvetlenmesi, ilişkilerinizin de güçlenmesi anlamına geliyor. Ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir hafta olacak. Bu son dönemlerde ayrıldığınız bir iş yeri varsa, alacak verecek konularının çözüme kavuşacağı bir hafta olacak. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri aşk ve ilişkiler konusunda hassas ve duygusal bir ruh haline bürüneceksiniz. Eğer ilişkinizi bitirmek istiyorsanız, bunu enine boyuna iyice düşünmeli, düzgün bir şekilde kararınızı vermelisiniz

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2019 Pasaport Harç Ve Cüzdan Ücretleri

rockçı imam belediye başkan adayı

Rockçı İmam Belediye Başkan Adayı Oldu. Türkiye Onu Konuşuyor.