Gündem

10 Yaşındaki Kızının Karşısında Öldürülen Anne

Kocasının eniştesi ile tartışan talihsiz kadın hayata gözlerini yumdu. 10 yaşındaki kızının karşısında öldürülen anne başından vuruldu.

10 Yaşındaki Kızının Karşısında Öldürülen Anne

Acı verici olay Kahramanmaraş’ta gerçekleşti. Talihsiz kadın, evine gelen kocasının eniştesi ile tartışmaya başladı. Tartışma hararetlenince de 10 yaşındaki küçük kızının karşısında başından vurularak öldürüldü.

Av tüfeği ile vurdu…

Onikişubat ilçesi Oruç Reis Mahallesi’nde 45 yaşındaki Emine Yıldız’ın evine gelen ve kocasının eniştesi olduğu ortaya çıkan Ali K. ile tartışmaya başladıkları iddia edildi. Yaşanan tartışmanın ardından zanlı Ali K. av tüfeği ile talihsiz kadını başından vurdu. Olayların gerçekleştiği sırada Emine Yıldız’ın 10 yaşındaki kızı da olaya an be an tanık oldu.

Olay yerinde can verdi

Kocasının eniştesi tarafından başından av tüfeği ile vurulan Emine Yıldız, sesleri duyan komşularının haber verdiği sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde can vermişti…

Oğlu sinir krizi geçirdi

Kahramanmaraş Oruç Reis Mahallesi’nde gerçekleşen acı olaydan sonra bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi ve cinayetin işlendiği ev güvenlik çemberine alındı. Annesinin bir cinayete kurban gittiğini öğrenen oğlunun, vatani görevini yaptığı birlikte sinir krizi geçirdiği öğrenildi. Talihsiz kadının ölümüne şahit olan 10 yaşındaki minik kız ise polis ekipleri tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı.

Talihsiz Zeynep Kuzeni Tarafından Öldürülmüş

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Bazı cezalar gerçekten insanı korkutmalı. Belki de canice işlenen suçlar canice cezalandırılmalı. Suçlu cezayı lasten adam öldürmeden alacak. Peki kasten çocuğun psikolojisinin içine etmekten kim yargılanacak…. yazık.

  2. Herkesin bir tufegi bir silahi var memlekette akli basinda insan çokmuş gibi bu rahalikla daha kac kisi öldürülecek kac cocuk bu duruma düşecek aklim almıyor

  3. Ülkemiz öyle bir hale geldi ki herkes herşeyi kendinde yapma hakkını görebiliyo ve malesef yargımızın caydırıcı bir yanı yok. İdam cezası gelse insanlar bir halt yerken üç beş defa düşünür en azindan

  4. Nasıl bir ülke haline geldik ya, 10 yaşında bir kız çocuğunun ömrü boyunca unutamayacağı bir travma bu.

  5. Böyle insanlar iyi hal indiriminden faydalanıp tekrar sokaklara dönüyor küçük kız için ağır tramva

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu